Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
45068
26.05.2011, 14:55
Jak dla ciebie zatrudnienie Pareiki Meliksona czy Genkowa to skąpstwo to chyba nie znasz znaczenia tego słowa czy wy potraficie tylko narzekac i nap......sorry ale juz nie wytrzymuje ciagłego narzekania
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr