Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13560
Stary 26.05.2011, 14:55
Jak mamy patrzec tylko na stadiony to pół ligi trzeba by było zdegradować.
Na ŁKSie ma być remontowany stadion tak, żeby licencje dostali, ale mam nadzieje, że w Łodzi ktoś wkońcu pójdzie po rozum do głowy i jakiś stadion zbudują. Bo niestety Łódź i Szczecin to jedyne z wielkich miast które takowego nie posiadają. Dodatkowo derby Łodzi to zawsze jakiś piłkarsko-kibicowski smaczek
Na Podbeskidziu będą budowali chyba 15 tysięcznik więc nie będzie źle
Odpowiedz cytując