Jak mamy patrzec tylko na stadiony to pół ligi trzeba by było zdegradować.
Na ŁKSie ma być remontowany stadion tak, żeby licencje dostali, ale mam nadzieje, że w Łodzi ktoś wkońcu pójdzie po rozum do głowy i jakiś stadion zbudują. Bo niestety Łódź i Szczecin to jedyne z wielkich miast które takowego nie posiadają. Dodatkowo derby Łodzi to zawsze jakiś piłkarsko-kibicowski smaczek

Na Podbeskidziu będą budowali chyba 15 tysięcznik więc nie będzie źle