Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45066
Stary 26.05.2011, 14:51
Jeśli Chavez odejdzie to wiadomo o co chodzi , o to co zawsze w naszym klubie czyli o kase. Jak co każde okienko skąpimy kasy na transfery . Wydajemy góra około 1 mln euro a na sprzedaży zawodników inkasujemy 5 razy więcej i wszystko w tym temacie.
Odpowiedz cytując