|
Jak informuje oficjalna strona Boukhari i Branco żegnają się z Wisłą, podobnie jak Żurawski. Ciekawe co z pozostałymi bo chyba nie zamierzają ich trzymać
Zagłębie już się pozbyło Bartczaka i Stasiaka a my nadal tego nie potrafimy załatwić z Łobodzińskim i płacimy mu Bóg wie jakie pieniądze, taka sama bezradność klubu jak ze stadionem.
Garguła, Kowalski też pragne ich pożegnać.
|