|
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Burliga, Chavez, Sivakov, Paljić - Wilk, Sobolewski, Melikson - Kirm, Żurawski, Małecki
Zmiany: Genkov, Garguła, Jirsak
Bramki: Kirm, Małecki
Ostatnio edytowane przez Sami : 27.05.2011 o godz. 19:09.
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
|