Oczywiście,że drużyn,które prezentują się dobrze piłkarsko. A Krasnale, Górale czy jak ich tam zwą, rzeczywiście piłkarsko dobrze się prezentują?Lepiej od Arki,Cracovii, Polonii Bytom i Legii
Ekstraklasa to dla mnie pewien próg,który aby przeskoczyć trzeba przynajmniej organizacyjnie i infrastrukturalnie spełniać pewne wymogi. Są one postawione w licencjach. I labo te licencje respektujemy albo odwalamy prowizorkę. Stąd moje pytanie o w/w kluby.