Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13558
Stary 26.05.2011, 14:42
Oczywiście,że drużyn,które prezentują się dobrze piłkarsko. A Krasnale, Górale czy jak ich tam zwą, rzeczywiście piłkarsko dobrze się prezentują?Lepiej od Arki,Cracovii, Polonii Bytom i Legii

Ekstraklasa to dla mnie pewien próg,który aby przeskoczyć trzeba przynajmniej organizacyjnie i infrastrukturalnie spełniać pewne wymogi. Są one postawione w licencjach. I labo te licencje respektujemy albo odwalamy prowizorkę. Stąd moje pytanie o w/w kluby.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując