Prokuratura miała się przyjrzeć inwestycji już w październiku ubiegłego roku.
Z informacji w mediach wynikało, że chodzi głównie o nieprawidłowości w wyłonieniu biura projektowego.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=1c5f7
Szkoda, że nie prześwietlono całej budowy od a do z.
Mam nadzieję, że to jeszcze nic straconego.
Tylko, jak dotąd nic nie słychać o wynikach owego "przyjrzenia się ".
Chyba, że coś mi umknęło ?