http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html
tak wiem, źródło ' fuck' , ale patrząc na ogromny progres Śląska pod wodzą Oresta, uważam, że to było by nie głupie rozwiązanie.
Dyzmy nikt nie szanuje w reprezentacji, a powoływanie takich gwiazd jak Sobiech, Sadlok czy Kucharczyk to jakieś kpiny.
Nie będę poruszał wątku charakteru, ale wszyscy wiemy że najlepszym polskim bramkarzem obecnie jest Borubar ( ;-) ) , więc gdyby była zmiana szkoleniowca, zaczęło by się przemeblowanie od bramki.
I moim zdaniem bramkarzy powinniśmy mieć na euro tkaich;
1. Boruc
2. Fabiański
3. Kuszczak
Szczęsny, Tytoń, Sandomierski czy Prus ( który nie był jeszcze ani razu powołany co prawda, ale idąc tokiem ' myślenia ' Smudy to trzeba by go przetestować, bo gra za granicą ) - to Ci gracze są po prostu za młodzi na takie poważne mistrzostwa. Jeszcze nie ich pora.