Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6222
Stary 26.05.2011, 14:28
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

tak wiem, źródło ' fuck' , ale patrząc na ogromny progres Śląska pod wodzą Oresta, uważam, że to było by nie głupie rozwiązanie.

Dyzmy nikt nie szanuje w reprezentacji, a powoływanie takich gwiazd jak Sobiech, Sadlok czy Kucharczyk to jakieś kpiny.

Nie będę poruszał wątku charakteru, ale wszyscy wiemy że najlepszym polskim bramkarzem obecnie jest Borubar ( ;-) ) , więc gdyby była zmiana szkoleniowca, zaczęło by się przemeblowanie od bramki.

I moim zdaniem bramkarzy powinniśmy mieć na euro tkaich;

1. Boruc
2. Fabiański
3. Kuszczak


Szczęsny, Tytoń, Sandomierski czy Prus ( który nie był jeszcze ani razu powołany co prawda, ale idąc tokiem ' myślenia ' Smudy to trzeba by go przetestować, bo gra za granicą ) - to Ci gracze są po prostu za młodzi na takie poważne mistrzostwa. Jeszcze nie ich pora.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując