flamengista napisał(a):

http://www.weszlo.com/news/6945
Prawda jest taka, że kibice Arki przyczynili się najprawdopodobniej (Gdynian może uratować tylko cud) do spadku swojego klubu do 1 ligi. W jakim stopniu - tego nie dowiemy się nigdy.
Oczywiście teraz zacznie się wykrzykiwanie Arka to my, pikniki-kibice sukcesu etc. Problem w tym, że w tym konkretnym przypadku dobro ultrasów okazało się ważniejsze od interesów Arki. Takie są fakty.
|
Unieśli sie honorem za wszelką cenę.
Pisałem już, że nigdy nie dowiemy się jakim wynikiem skończyłby sie mecz Arki gdyby kibice zrobili kocioł.
Piszecie, że to nie wina kibiców tylko słabej gry piłkarzy. OK, ale dopingujemy wierząc, iż właśnie ten doping poniesie piłkarzy do zwycięstwa. Czyż nie? Nawet jeśli 80% zawodników to obcokrajowcy. Wierzymy w to.
Oczywiście, ten protest w takiej formie jest bezsensu.