Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 26.05.2011, 13:50
Titto napisał(a):Wyświetl post
Także nie rozumiem czepiania się Riosa za sytuacje, w której strzelił bramkę.

Cytując Czesława Mozila: "mi się to bardzo podobało". Przyjęcie, podcinka, piłka przelatuje nad bramkarzem i gol. Wszystko zrobione z dużym spokojem. Bramka trochę w stylu Tomka Frankowskiego.
Jak dla mnie to był taki trochę farfocel - po ręce bramkarza przeleciało.
Odpowiedz cytując