Titto napisał(a):

Także nie rozumiem czepiania się Riosa za sytuacje, w której strzelił bramkę.
Cytując Czesława Mozila: "mi się to bardzo podobało". Przyjęcie, podcinka, piłka przelatuje nad bramkarzem i gol. Wszystko zrobione z dużym spokojem. Bramka trochę w stylu Tomka Frankowskiego.
|
Proste.
Sugeruje zatrudnić pewnego żonglera, nie pamietam przed jakim meczem (z Legią?) sztuczki na murawie robił.
Napewno by to sie kibicom podobało....