Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 26.05.2011, 13:46
Titto napisał(a):Wyświetl post
Także nie rozumiem czepiania się Riosa za sytuacje, w której strzelił bramkę.

Cytując Czesława Mozila: "mi się to bardzo podobało". Przyjęcie, podcinka, piłka przelatuje nad bramkarzem i gol. Wszystko zrobione z dużym spokojem. Bramka trochę w stylu Tomka Frankowskiego.


Proste.
Sugeruje zatrudnić pewnego żonglera, nie pamietam przed jakim meczem (z Legią?) sztuczki na murawie robił.
Napewno by to sie kibicom podobało....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując