Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 26.05.2011, 13:38
Także nie rozumiem czepiania się Riosa za sytuacje, w której strzelił bramkę.

Cytując Czesława Mozila: "mi się to bardzo podobało". Przyjęcie, podcinka, piłka przelatuje nad bramkarzem i gol. Wszystko zrobione z dużym spokojem. Bramka trochę w stylu Tomka Frankowskiego.
Odpowiedz cytując