Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3825
Stary 26.05.2011, 13:11
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Znów nad naszą wolność czarne chmury przygnał los.
I rząd bardzo chce uciszyć polskich trybun głos.
Więc kibice w całym kraju głośno krzyczą to.
NIE GŁOSUJĘ NA PO.


Gdzie są wasze autostrady, Gdzie kolei sieć?
Gdzie hotele, gdzie lotniska, obwodnice gdzie?
W odpowiedzi już zastępczy temat znalazł się
CAŁE ZŁO TO KIBICE

Dobra przyśpiewka na meczu Zagłębie Wisła, śpiewana przez kibiców zza ogrodzenia.

I za to szacunek dla nich. Pełny stadion śpiewający tą piosenkę - fajna perspektywa. Najlepiej o tej samej godzinie na wszystkich stadionach. A potem niech zamkną wszystkie stadiony - ciekawe czy mają na tyle odwagi.

To jest protest a nie cisza czy wuwuzele!
Odpowiedz cytując