no ja tam powiedzmy ze sie wychowałem bo dziadkowie tam mieszkali i generalnie rzecz biorąc duża większość za pejsami.znam z 5 osób za Wisłą może.Więc z barwami uważaj zwłaszcza jakbyś chciał przejść środkiem przez osiedle tam kolo tego boiska (tzw Wembley

) bo tam zdrowe przypały mieszkają,wiem bo z paroma miałem "przyjemność" chodzić kiedyśtam do szkoły i już byli udani.