Przede wszystkim nie spodziewałem się takiego gładkiego zwycięstwa w Lubinie. Cóż widać, że motywacja i w Zagłebiu już kuleje.
Indywidualnie :
Rios się uparl na te podcinkę, do 3 x sztuka i w końcu wpadło, ale słabe to było po raz kolejny
Andraż jak mnie irytuje to statystyki ma świetne więc chapeau bas
Genkow...chłop mógłby mieć już z 10 bramek easy, jednak skuteczność ma Brożkową albo słabszą, ale pożyteczny z niego gracz.
PS. Co ten Framat opowiada, Gargula strzelał!
