Mam takie pytanko, ostatnio zamieszkam na osiedlu Podwawelskim i chciaię dowiedzieć jaki kto ma tu wpływ bo tak patrząc na wrzuty to jest pare Cracovii, no i jeszcze widać że wiele bylo zamalowanych ale wywnioskowalem że też starozakonnych, az taka tu dominacja pasów czy może nasi tylko się tak nie pokazuja
