For_FuN_ napisał(a):

|
No i sprawdzilo sie to, o czym pisalem...malo profesjonalna zagrywka z naszej strony z Chavezem i jego klub robi juz problemy. Gdybysmy wczesniej dogadali sie z nimi, a nie chamsko wykorzystywali luke w kontrakcie(bez porozumienia), to Chavez pewnie kosztowalby gora 300tys. euro. Ciekawe, jak kadra bedzie wygladala? Bo potrzebujemy 7-8 pilkarzy.
|
Wykorzystanie luki w kontrakcie było świetną zagrywką z naszej strony. I nie widzę w tym nic chamskiego... Dzięki temu nic nie ryzykowaliśmy. Owszem Osman sie sprawdził ale gdyby było odwrotnie? wtedy te 300 tyś. euro o których piszesz zostałyby wyrzucone w błoto a i zostałby nam nieprzydatny zawodnik z 3-4 letnim kontraktem. A tak pomógł nam zrealizować cel jakim było zdobycie MP i teraz chociaż wiemy że warto o niego powalczyć i pewnie będzie nasz za pół miliona zielonych. A jak się nie uda go podpisać to i tak płakać nie będę bo za podobne pieniądze Stan jest w stanie sprowadzić zawodnika wcale nie gorszego na pozycję Honduranina. Pewnie zresztą ma już kogos na oku skoro się targuje. I zapewne nie są to Baszczu ani Żewłak... Chociaż nie powiem że obu widziałbym w Wiśle chociażby jako solidnych zmienników. mogących w każdej chwili wejść na boisko bez szkody dla zespołu.