Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13546
Stary 26.05.2011, 12:27
No spalonego nie było, jakby jeszcze dodać debilną reakcję sędziego - sygnalizacja spalonego w momencie, kiedy zawodnik Lechii minął bramkarza - to po prostu rzygać się chce. Zresztą w ogóle liniowi wczoraj mieli nienajlepszy dzień.
Odpowiedz cytując