Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45058
Stary 26.05.2011, 12:27
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
No i sprawdzilo sie to, o czym pisalem...malo profesjonalna zagrywka z naszej strony z Chavezem i jego klub robi juz problemy. Gdybysmy wczesniej dogadali sie z nimi, a nie chamsko wykorzystywali luke w kontrakcie(bez porozumienia), to Chavez pewnie kosztowalby gora 300tys. euro. Ciekawe, jak kadra bedzie wygladala? Bo potrzebujemy 7-8 pilkarzy.
Chytry traci dwa razy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując