flamengista napisał(a):

http://www.weszlo.com/news/6945
Prawda jest taka, że kibice Arki przyczynili się najprawdopodobniej (Gdynian może uratować tylko cud) do spadku swojego klubu do 1 ligi. W jakim stopniu - tego nie dowiemy się nigdy.
|
Bardzo ciekawa teoria. Ja myślałem, że do tego przyczynili się słabi piłkarze, a nie kibice, którzy w jednym meczu nie dopingowali.