Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13545
Stary 26.05.2011, 12:15
Faktycznie "bardzo naciągany" spalony.

W Warszawie w poniedziałek się okaże co Weissem.
Cytat:
Jak informują słowackie media, podczas poniedziałkowej konferencji o godz. 16:30 przed meczem Słowacji z Andorą, Vladimir Weiss ogłosi czy zostanie trenerem Legii Warszawa. Przymierzany do prowadzenia "wojskowych" szkoleniowiec, spotkał się wczoraj z prezesem Słowackiego Związku Piłki Nożnej Jánem Kováčikiem. Tematem ich rozmów było podjęcie przez Weissa pracy w Warszawie. Obaj panowie uzgodnili, że o swoich ustaleniach poinformują w poniedziałek.

Rzecznik słowackiego związku Juraj Čurný nie chce zdradzić, co konkretnie Weiss ustalił z Kováčikiem. Wyjawia tylko, że ustalone zostało jak rozwiązać sytuację, w której selekcjoner kadry Słowacji jest jednocześnie trenerem klubowym.
Odpowiedz cytując