Faktycznie "bardzo naciągany" spalony.
W Warszawie w poniedziałek się okaże co Weissem.
Cytat:
Jak informują słowackie media, podczas poniedziałkowej konferencji o godz. 16:30 przed meczem Słowacji z Andorą, Vladimir Weiss ogłosi czy zostanie trenerem Legii Warszawa. Przymierzany do prowadzenia "wojskowych" szkoleniowiec, spotkał się wczoraj z prezesem Słowackiego Związku Piłki Nożnej Jánem Kováčikiem. Tematem ich rozmów było podjęcie przez Weissa pracy w Warszawie. Obaj panowie uzgodnili, że o swoich ustaleniach poinformują w poniedziałek.
Rzecznik słowackiego związku Juraj Čurný nie chce zdradzić, co konkretnie Weiss ustalił z Kováčikiem. Wyjawia tylko, że ustalone zostało jak rozwiązać sytuację, w której selekcjoner kadry Słowacji jest jednocześnie trenerem klubowym.
|