|
Się pośpieszyłem... Wpłaciłem wczoraj ale już z głowy przynajmniej myśleć nie muszę o tym.
Najlepiej wpłacać w oddziałach Pekao. Najpierw kupić walutę w kantorze, później do banku. Jak weźmiecie ten list który do was przyszedł nic więcej nie musicie wypełniać. Okazujecie go z dowodem, pani sobie wklepuje dane i daje dwa świstki do podpisu. Prowizja wynosi 0,5% więc np przy 610 euro prowizji jest ok 12 zł, można ją opłacić w euro lub w złotych po kursie bankowym.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|