Wyświetl pojedynczy post
SopeLLoo
Junior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.05.2011, 11:34
http://www.weszlo.com/news/6945 przeczytajcie panowie i panie. Mam nadzieje ze w niedziele, bedzie piekny doping i pokazemy ze w dupie mamy jakies PROTESTY! Mamy być wielką rodziną na stadionie !
Odpowiedz cytując