Temat
:
[30 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa (29 maja, godz. 17:00)
Wyświetl pojedynczy post
SopeLLoo
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
5
26.05.2011, 11:34
http://www.weszlo.com/news/6945
przeczytajcie panowie i panie. Mam nadzieje ze w niedziele, bedzie piekny doping i pokazemy ze w dupie mamy jakies PROTESTY! Mamy być wielką rodziną na stadionie !
SopeLLoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SopeLLoo
Znajdź inne posty napisane przez SopeLLoo