Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 26.05.2011, 10:52
Omg, nie wiem jak można mieć jakiekolwiek pretensje do Riosa po wczorajszym meczu, to już powoli ociera się o jakieś problemy psychiczne chyba...
W pierwszej sytuacji sam na sam co wyszedł do boku, chyba żaden piłkarz nie byłby w stanie strzelić dużo mocniej, kiedyś bramkę podobnym uderzeniem strzelił Gerrard w LM, ale ten jego strzał był fantastyczny i pewnie mało kto byłby w stanie zrobić coś lepszego.
Gdyby podcinką zagrał Melikson, część z krytykujących Riosa miałaby niezła podjarę, ale że gola strzelił ten niezdara, trzeba mu dowalić...
Odpowiedz cytując