Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4017
Stary 26.05.2011, 10:32
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
.......icie głupoty
wystarczy zobaczyć, jak graliśmy przed Maaskantem, a jak gramy teraz
może nie jest to jakiś kosmiczny futbol, ale różnicę widać gołym okiem
i o to właśnie chodzi
mamy dobrego trenera, pasuje teraz dostosować piłkarzy do odpowiedniego poziomu
Przed Maskaantem nie mieliśmy Meliksona, Genkowa, Pareiki, Siwakowa, Wilka a Kirm i Małecki dopiero wrzucali 5-ty bieg Lepszą mieliśmy tylko obronę i naburmuszonego Brożka, ale obrona w małym stopniu decyduje o tym jak "wygląda" gra w porównaniu do takiego Meliksona (choć decyduje oczywiście o wynikach).

W rudznie jesiennej nasza gra wyglądała tak, że zęby bolały od patrzenia (ale też wygrywaliśmy, i to się liczy)

Więc, nie kwestionując tezy, że Maskaant to znakomity trener, należy pamiętać, że "tak krawiec kraje, jak mu materii staje"
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując