bridgeburner napisał(a):

Ide o zakład, że manager Chaveza wysłał sygnał do wszystkich klubów Ekstraklasy
a że wczoraj w C+ był Wieszczycki, czyli dyr. sportowy ŁKS to wyszło na jaw
|
Jeśli mnie pamięć nie myli to Wieszczu powiedział, że propozycję dostał od Valcxa, chyba że ktoś mnie poprawi.