bonawentura napisał(a):

|
Chyba żartujesz. Cikos jest lepszy od Paljica zdecydowanie. To widać gołym okiem. Zresztą Cikos siał większe zagrożenie po swojej stronie niż Paljic.
|
Pomyliłeś się chyba w drugim zdaniu ale akurat jest ono zgodne z moimi odczuciami. Cikos siał większe zagrożenie po swojej stronie niż Paljic pomimo, że Cikos przychodził do nas jak obrońca i grał na swojej pozycji a Paljic przychodził jako lewoskrzydłowy i nigdy wcześniej nie grał na tej pozycji. I to obrazuje jak dramatycznie słaby jest Cikos. Już wolałem Thawite'a czy jak mu tam było. Bunoza tak samo jest do odstrzału. Uprzedam pytania dlaczego. Bo bycie lepszym od Kowalskiego nie oznacza prezentowania poziomu na puchary. Chyba, że mierzymy tylko w II rundę.