Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2011, 09:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6945
Problem w tym, że w tym konkretnym przypadku dobro ultrasów okazało się ważniejsze od interesów Arki. Takie są fakty.
A gdyby nie protestowali, dostali by zakazy, za spiewanie czy cokolwiek, za oprawe, race, kto by w przyszlym sezonie ciagnal doping? Co sobie latwiej wyobrazic? Arke w 1 lidze z dopingiem czy Arke w ekstragownie bez dopingu a jedynym dzwiekiem z trybun byloby rozdlubywanie slonecznika? A jakby znow baty dostawala Arka od kazdego to jakie byloby potem tlumaczenie? Przez niedobrych ultrasow?
Odpowiedz cytując