CH. napisał(a):

między innymi tutaj http://i53.tinypic.com/2802qux.jpg tam jest przerwa i są to poniekąd dwa oddzielne kawałki dachów (od narożnika i od środkowej części trybuny bo narożniki robione były oddzielnie) stąd w czasie meczu jak pada te miejsca są puste jak tutaj http://i53.tinypic.com/11ruf0h.jpg
już w czasie budowy pisane było do miasta i klubu że tam jest spora szczelina i chyba lepiej od razu się tym zająć,obiecali to uszczelnić (nawet klub pisał że bądzmy spokojni bo to zostanie zrobione) ale jak w przypadku innych rzeczy na obietnicach się skończyło. ta szpara jest bardzo dobrze widoczna, przyjrzyjcie się w czasie meczu.
|
Co do tych pustych miejsc to nie są puste dlatego że dach przecieka. Tam są barierki oddzielające narożniki od trybuny wschodniej i Ci którzy siedzą w narożniku siadaja jak najbliżej tej barierki aby mieć lepszy widok, byc bliżej środka boiska. Natomiast kibice mający bilety na boczne sektory wschdniej (bodajże e21, e26?) w maire wolnych miejsc "schodza" do środka trybuny. Można to było zauwarzyć prawie na każdym meczu na którym nie było kompletu.