Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13540
Stary 26.05.2011, 09:01
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Trochę trudno uwierzyć, żeby Cracovia przynajmniej nie zremisowała. Zresztą po tym co pokazywała Arka z nami, Śląsk przy półgodzinnym wysiłku powinien zaklepać sobie zwycięstwo 2:0 i dalej może sobie grać w dziada.

W budżecie Comarchu na przyszły sezon już jest Ekstraklasa - więc jak Bełchatów strzeli 4 to Craxa strzeli 5 i po zawodach.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując