|
Ha ha ha, uwielbiam to forum. Sezon jeszcze się nie skończył, MP jeszcze nie zostało oficjalnie oblane a tu już płacz i lament. Tego trzeba wykupić, tamtego nie, ten za drogi, tamten za stary itd itp..... Spokojnie ludzie, całą rundę pisane jest, że Stan wie co robi, że ma łeb na karku, że w końcu jest profesjonalnie a gdy przychodzi co do czego (wieści z gazet) to nagle zaczyna się panika i mieszanie z błotem polityki klubu. Może tak poczekajcie jeden z drugim na to jak faktycznie będzie i jakie Wisła zrobi transfery, dajcie zagrać zawodnikom którzy przyjdą do Nas a potem dopiero płaczcie i wyjcie do nieba. Normalnie jak chorągiewki na wietrze. W która stronę powieje takie poglądy co niektórzy macie.
Ja jestem spokojny o to co będzie się działo w oknie transferowym i spokojnie czekam na rozwój sytuacji.
|