Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2011, 08:17
http://www.weszlo.com/news/6945

Prawda jest taka, że kibice Arki przyczynili się najprawdopodobniej (Gdynian może uratować tylko cud) do spadku swojego klubu do 1 ligi. W jakim stopniu - tego nie dowiemy się nigdy.

Oczywiście teraz zacznie się wykrzykiwanie Arka to my, pikniki-kibice sukcesu etc. Problem w tym, że w tym konkretnym przypadku dobro ultrasów okazało się ważniejsze od interesów Arki. Takie są fakty.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując