http://www.weszlo.com/news/6945
Prawda jest taka, że kibice Arki przyczynili się najprawdopodobniej (Gdynian może uratować tylko cud) do spadku swojego klubu do 1 ligi. W jakim stopniu - tego nie dowiemy się nigdy.
Oczywiście teraz zacznie się wykrzykiwanie Arka to my, pikniki-kibice sukcesu etc. Problem w tym, że w tym konkretnym przypadku dobro ultrasów okazało się ważniejsze od interesów Arki. Takie są fakty.