Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2011, 08:07
Frekwencja zalezy glownie od tego czy swoje mecze Amica, Legia i my gramy u siebie czy na wyjazdach. W ostatniej kolejce frekwencja pewnie bedzie oscylowac okolo 90 tys.
DysoN
Odpowiedz cytując