Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45028
Stary 26.05.2011, 08:06
BTW Chaveza - jest sporo nieścisłości co do waluty, w której ma zostać wykupiony. Jedyna spójna informacja medialna jest taka, że ma być to 600k potem już nic nie wiadomo, bo najpierw mówią, że euro a teraz w newsie o tym, że Legia jest Nim zainteresowana piszą o dolarach. Jeżeli waluta faktycznie są dolary to moim zdaniem należy go wykupić (a jakby się udało zbić cenę do 500k $ o których wcześniej była mowa to już wogóle nie ma co się zastanawiać).
Odpowiedz cytując