Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45024
Stary 26.05.2011, 07:29
Gdy przychodzi do kompletowania drużyny przed pucharami u nas znów wszystko idzie pod górę. Pan Basałaj jeszcze w zeszłym roku mówił że są środki zabezpieczone na zawodników wypożyczonych i że co do kwot odstępnego wszystko jest dograne - pic na wodę fotomontaż jednym słowem. Pod Wawelem czeka nas kolejna rewolucja kadrowa pod szyldem sprowadzania polskich emerytowanych grajków z zagranicy notabene prezentujących obecnie niski poziom sportowy. Mam nadzieję, że to nie okaże się być prawdą.
Odpowiedz cytując