|
Sivakov ewidentnie pokazał, że ma nas w dup***. Woli zaczekać na to, aż pokaże się na młodzieżowych ME i dostanie lepszą ofertę. Klub powinien postawić sprawę jasno, albo deklarujesz się że chcesz dla nas grać albo nie.
Z Chavezem to ktoś juz robi sobie jaja, byle tylko ugrać jak najwięcej na nim, proponowali go nawet do LKSu Łódź.
Baszczu na prawą obronę jak dla mnie już z racji wieku się nie nadaje bo tutaj liczą się takie aspekty jak motoryka, kondycja itp. Nie widziałem jego ostatnich meczów jednak przypominam, że jest po ciężkiej kontuzji oraz przed kontuzją ogrywany był jak dziecko przez Rybusa.
Na stoperze kojarzę go z meczu przeciwko Tottenhamowi, grał dosyć solidnie.
Żeby zagrać w LM, trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni, jak na ten moment swojej nadzieje można oprzeć jedynie na tym, że mamy geniusza w drużynie który może w pojedynkę wygrywać mecze. Maor Melikson of course.
Nie dawno znowu czytałem o problemach finansowych Bredy, chyba nie muszę pisać kto gra tam w napadzie...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.05.2011 o godz. 07:37.
|