Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45020
Stary 26.05.2011, 06:47
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Chavez miał dobry sezon. Zgoda ale jeśli miałbym wybierac to wolałbym Żewłakowa, który chyba będzie naszym kolejnym celem transferowym.
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Co i tak będzie tańsze niż wykupienie Chaveza za którego trzeba płacic ponoc 600k + pensja.
Może pozyskamy go za rok gdy skończy się mu kontrakt z Platense?
Jeśli mamy wymienic Chaveza na Żewłakowa i tym samym zaoszczędzic więcej kasy na lewego obrońce to brzmi rozsądnie.
Ciekawe jak będzie...
Zewlakow ma 35 lat i jak sam powiedzial szuka klubu gdzie bedzie mogl sie przygotowac do końca kariery,
a Chavez ma lat 27 więc kto/ co nam się bardziej opłaca w dłuższej perspektywie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując