Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45019
Stary 26.05.2011, 06:28
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Zgoda ale jeśli miałbym wybierac to wolałbym Żewłakowa, który chyba będzie naszym kolejnym celem transferowym.
NIE dla zawodnika Chicago Bulls

Baszczyński nawet bez formy będzie lepszy niż Branco , Burliga Kowalski czy Paljic ( w obronie ) .

Jakoś nie chce mi się wierzyć że w tym okienku pozyskay minimum 4 obrońców , ale jeśli jednym z uzupełnień miałby być Baszczyński to jestem jak najbardziej ZA . Każdy dobry gracz w kadrze to skarb .
Odpowiedz cytując