PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Zgoda ale jeśli miałbym wybierac to wolałbym Żewłakowa, który chyba będzie naszym kolejnym celem transferowym.
|
NIE dla zawodnika Chicago Bulls
Baszczyński nawet bez formy będzie lepszy niż Branco , Burliga Kowalski czy Paljic ( w obronie ) .
Jakoś nie chce mi się wierzyć że w tym okienku pozyskay minimum 4 obrońców , ale jeśli jednym z uzupełnień miałby być Baszczyński to jestem jak najbardziej ZA . Każdy dobry gracz w kadrze to skarb .