Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 26.05.2011, 03:57
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Rozwiń w której minucie? Pewnie piszesz o tej pierwszej akcji, po której padł gol? Mi to wygląda na celowe zagranie do Kirma i pochwaliłbym Gargułę , za umiejętność dostrzeżenia partnera. Jak dla mnie ośmieszył się trochę komentator mówiąc, że to był strzał.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...irm__0_1_.html
Mnie też to wygląda na celowe zagranie, nie wiem czemu komentator insynułuje że próbował strzelac :/ Bardzo ładne jeszcze to pierwsze zagranie w 50 sek. do Genkova. Mam nadzieje, że Guła dostanie 90 minut w meczu z Polonią.

Wie ktoś może czemu Maaskant czeka tak długo ze zmianami? Jak dla mnie te zmiany w meczu o pietruszke w 80 i 90 minucie to takie troche bez sensu.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując