Lysy napisał(a):

Rozwiń w której minucie? Pewnie piszesz o tej pierwszej akcji, po której padł gol? Mi to wygląda na celowe zagranie do Kirma i pochwaliłbym Gargułę , za umiejętność dostrzeżenia partnera. Jak dla mnie ośmieszył się trochę komentator mówiąc, że to był strzał.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...irm__0_1_.html
|
Mnie też to wygląda na celowe zagranie, nie wiem czemu komentator insynułuje że próbował strzelac :/ Bardzo ładne jeszcze to pierwsze zagranie w 50 sek. do Genkova. Mam nadzieje, że Guła dostanie 90 minut w meczu z Polonią.
Wie ktoś może czemu Maaskant czeka tak długo ze zmianami? Jak dla mnie te zmiany w meczu o pietruszke w 80 i 90 minucie to takie troche bez sensu.