tomasz_19 napisał(a):

|
Garguła... dramat... piłkarz który rzekomo kasuje 400 tys eurasow nie potrafi celnie uderzyć na bramkę...
|
Rozwiń w której minucie? Pewnie piszesz o tej pierwszej akcji, po której padł gol? Mi to wygląda na celowe zagranie do Kirma i pochwaliłbym Gargułę , za umiejętność dostrzeżenia partnera. Jak dla mnie ośmieszył się trochę komentator mówiąc, że to był strzał.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...irm__0_1_.html