Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 26.05.2011, 02:15
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Garguła... dramat... piłkarz który rzekomo kasuje 400 tys eurasow nie potrafi celnie uderzyć na bramkę...
Rozwiń w której minucie? Pewnie piszesz o tej pierwszej akcji, po której padł gol? Mi to wygląda na celowe zagranie do Kirma i pochwaliłbym Gargułę , za umiejętność dostrzeżenia partnera. Jak dla mnie ośmieszył się trochę komentator mówiąc, że to był strzał.



http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...irm__0_1_.html
Odpowiedz cytując