Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 26.05.2011, 01:58
fajnie na prawdę fajnie to wyglądało ale tak na serio to trzeba przyznać, że fajnie chłopaki klepali zwłaszcza w środku pola, co cieszy szybka, kombinacyjna gra... tak zawsze powinna wyglądać gra naszego zespołu.

Garguła... dramat... piłkarz który rzekomo kasuje 400 tys eurasow nie potrafi celnie uderzyć na bramkę...
Kurto... niepewny... ale on za mało gra niestety i widać efekty

Melikson klasa sama w sobie, nawet po urywkach widać jak kapitalnym jest zawodnikiem... włączcie sobie skrót od 2 minuty i sami oceńcie
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 26.05.2011 o godz. 02:03.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując