fajnie na prawdę fajnie to wyglądało

ale tak na serio to trzeba przyznać, że fajnie chłopaki klepali zwłaszcza w środku pola, co cieszy

szybka, kombinacyjna gra... tak zawsze powinna wyglądać gra naszego zespołu.
Garguła... dramat... piłkarz który rzekomo kasuje 400 tys eurasow nie potrafi celnie uderzyć na bramkę...
Kurto... niepewny... ale on za mało gra niestety i widać efekty
Melikson klasa sama w sobie, nawet po urywkach widać jak kapitalnym jest zawodnikiem... włączcie sobie skrót od 2 minuty i sami oceńcie
