Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 26.05.2011, 00:13
Nie wiem gdzie Wy widzicie, że Rios się za długo piłką bawi. Ładnie przekłada na drugą nogę i technicznie, pewnie strzela... Moim zdaniem ładne trafienie.


tak należę do fanklubu Riosa
Odpowiedz cytując