Jako, że jest to temat kompletnie S-F to puszczę wodze fantazji i tak, do naszej kochanej Wisełki sprowadziłbym:
http://www.transfermarkt.de/de/ga%C3...ler_74297.html Kakute, ktory pokazał się w paru meczach Fulham z bardzo dobrej strony. Chłopak ma serducho do gry i pomógł co nieco drużynie z Craven Cottage.
http://www.transfermarkt.de/de/husse...ler_13902.html Gracz wpadł mi w oko podczas styczniowych mistrzostw Azji. Biegał po skrzydełku, biegał
http://www.transfermarkt.de/de/andre...eler_6098.html Znany napastnik z Włoch. Jego Brescia spada z ligi. U nas mógłby powalczyć o wyższe cele
http://www.transfermarkt.de/de/reto-...eler_9915.html Szukamy lewego obrońcy? Sampdoria leci, a Reto miał chyba najmniejszy wkład w spadek swojego zespołu [ jeśli chodzi o linię defensywną].
http://www.transfermarkt.de/de/david...ler_56811.html ciekawy napastnik ze spadającego RC Lens. Może nie aż tak utalentowany jak Lukaku, ale nie bez kozery jest jego partnerem w U21 kadry Belgijskiej.
pakiet z Almerii:
http://www.transfermarkt.de/de/coron...eler_7945.html
http://www.transfermarkt.de/de/kalu-...eler_6585.html odpowiadał za grę Almerii. Niestety nie udało im się utrzymać zespołu. A jednego pana świetnie znamy :]
http://www.transfermarkt.de/de/royst...ler_35631.html i ostatni grajek z Herculesa. Skrzydełko jak się patrzy
