Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13533
Stary 26.05.2011, 00:10
Cytat:
Wiślaków wychodzących na murawę w Lubinie przywitano iście po królewsku. Wzorem Hiszpanii, zawodnicy Zagłębia ustawili się w dwa rzędy, między którymi, z honorami, przechodzili mistrzowie Polski, oklaskiwani przez zawodników "Miedziowych".

- Była to moja inicjatywa - przyznał po meczu trener Urban. - Takie zdarzenia maja miejsce w lidze hiszpańskiej. Wprowadzajmy to co jest dobre. Wyraziliśmy w ten sposób szacunek dla mistrza kraju, doceniliśmy to, że zdobyli mistrzostwo. To przejaw kultury sportowej, która nic nie kosztuje.


A teraz szybkie pytanie. Czym różni się Urban od takiego np Ształowa? ;P

A teraz serio. Bardzo ładny gest. Nie spodziewałem się.



Odpowiedz cytując