|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui
Offline
|
|
Cytat:
Wiślaków wychodzących na murawę w Lubinie przywitano iście po królewsku. Wzorem Hiszpanii, zawodnicy Zagłębia ustawili się w dwa rzędy, między którymi, z honorami, przechodzili mistrzowie Polski, oklaskiwani przez zawodników "Miedziowych".
- Była to moja inicjatywa - przyznał po meczu trener Urban. - Takie zdarzenia maja miejsce w lidze hiszpańskiej. Wprowadzajmy to co jest dobre. Wyraziliśmy w ten sposób szacunek dla mistrza kraju, doceniliśmy to, że zdobyli mistrzostwo. To przejaw kultury sportowej, która nic nie kosztuje.
|
A teraz szybkie pytanie. Czym różni się Urban od takiego np Ształowa? ;P
A teraz serio. Bardzo ładny gest. Nie spodziewałem się.
|
|