|
Hm... Baszczu? Na taki kontrakt jak Żurawski, 1+1, ok.
Zresztą: Baszczyński, Wasilewski i Żewłakow to podobny poziom. Najlepszy wybór to Wasilewski - najmłodszy, ciągle w grze, w najmocniejszym klubie, tyle, że drogi w wykupieniu. Żewłakow jest najstarszy o najdroższy w utrzymaniu, do tego krawat. Baszczyński to przede wszystkim Wiślak, najbardziej w rytmie meczowym.
|