|
Czikos zajebisty, perspektywiczny i waleczny - wykupić go, ALE występowałby tylko w PP i meczach ze słabszymi rywalami w e-lidze. Na LM nam potrzeba ze dwóch, trzech obrońców .
Bo Chaveza jeszcze nie wykupiono co ? Nie dogadali się co do ceny wykupu ?
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
|