Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45015
Stary 25.05.2011, 23:31
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Na jakiej pozycji twoim zdaniem mógłby grac Baszczyński w Wiśle?
Nie jestem Lysy, ale jak dla mnie bardzo solidny rezerwowy na każdą obrone (prawa, lewa, stoper)
Odpowiedz cytując