Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.05.2011, 23:26
na ekstraklasa.tv są już bramki Wisły.

Ale Maor dziwnie karnego strzelił, przez cały bieg myślałem, że lewą nogą będzie strzelał A co do Riosa, to po prostu musiał to strzelić. Nie miał innej opcji. Branco by to strzelił. A nawet Pareiko...
Odpowiedz cytując