Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 25.05.2011, 23:08
Jeżeli piłkarze Polonii Warszawa zachowają się tak ładnie, jak dziś Zagłębia Lubin - czyli zrobią przed meczem tunel i będą bić brawo dla nowych Mistrzów Polski, to z przyjemnością popatrzę jak będzie klaskał Kokoszka...
Odpowiedz cytując