Temat
:
[29 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 25 maja, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
11
25.05.2011, 23:08
Jeżeli piłkarze Polonii Warszawa zachowają się tak ładnie, jak dziś Zagłębia Lubin - czyli zrobią przed meczem tunel i będą bić brawo dla nowych Mistrzów Polski, to z przyjemnością popatrzę jak będzie klaskał Kokoszka...
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz